• 11 Listopada- Dzień Niepodległości

• 10.11.2020 12:48
      • 11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu.
        Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.

• Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ducha patriotyzmu u dzieci, a przede wszystkim rodzina, przedszkole, szkoła. Patriotyzm trzeba pielęgnować i to jest zadanie dla nas wszystkich. Uświadamiamy dzieciom w ten sposób, kim jesteśmy, skąd się wywodzimy,jaka jest nasza historia. Dlatego  wychowanie patriotyczne zajmuje bardzo ważne miejsce   w naszej szkole, pielęgnujemy te wartości wśród najmłodszych poprzez poznanie symboli narodowych, legend, hymnu , wykonywanie prac plastycznych .

Z okazji tego święta dzieci z oddziały przedszkolnego wykonały gazetkę patriotyczną.

E.Baszak