Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

Oś priorytetowa 10 Edukacja

Działanie 10.2 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej

Poddziałanie 10.2.3  Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej – ZIT AJ

Projekt nr: RPDS.10.02.03-02-0003/18

„Nowoczesne metody kształcenia podstawowego w Gminie Mirsk”

Celem projektu jest podniesienie jakości i atrakcyjności nauczania w szkole podstawowej w Krobicy poprzez ich doposażenie, dokształcenie nauczycieli oraz podniesienie kompetencji i umiejętności dzięki zajęciom dodatkowym dla uczniów szkoły.

Organizowane zajęcia  mają wspomóc i  nakierować uczniów na właściwą ścieżkę kariery zawodowej, rozwoju osobistego i rozbudzania zainteresowań.

Nauczyciele prowadzą zajęcia w oparciu o nowoczesne metody edukacyjne wykorzystujące TIK, dobrze doposażone sale lekcyjne gwarantują skuteczną i ciekawą naukę, zajęcia pozalekcyjne z matematyki i przedmiotów przyrodniczych pozwalają wykształcić kluczowe na rynku pracy umiejętności. Zajęcia terapeutyczne pozwalają uzyskać wiarę we własne możliwości, a zajęcia z doradztwa zawodowego w klasie 8 z pewnością pozwolą poznać uczniom ich predyspozycje do dalszego kształcenia zgodnie z ich możliwościami.