• Pomoc dla schroniska w Przylasku.

• 09.11.2020 09:51
      • " Puszka dla głodnego brzuszka"
      • Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krobicy nie są obojętni na los potrzebujących zwierząt. Kolejny raz wzięliśmy udział w akcji organizowanej w naszej szkole „ Puszka dla głodnego brzuszka”. Akcja polegała na zbiórce karmy dla psów i kotów, oraz innych potrzebnych rzeczy w schronisku między innymi : smyczy, misek, kocy, legowisk ,budy itp.  Uczniowie z oddziału przedszkolnego należących do koła przyrodniczego wykonały dla milusińskich laurki w kształcie serduszek. 5 listopada 2020r.wszystkie dary przekazano potrzebującym zwierzętom. Mamy nadzieję, że poprzez naszą zbiórkę przyczyniliśmy się do poprawy bytu podopiecznych ze schroniska w „ Przylasku”. Organizatorzy akcji panie: A.Deliman, A.Cierpicka i E.Baszak dziękują wszystkim uczniom i ich rodzicom za przekazane dary.

E.Baszak